MEDIMURJE OPEN

2022. SZEPTEMBER 03. Cakovec
MÉSZÁROS ENDRE
kata 7 év 1. hely, kumite 3. hely
BARANYI ZSÓFI
kata 10 év 3. hely, kumite 3. hely
SOLTI PANNI
kata 11 év 3. hely, kumite 5. hely
MADARÁSZ SZABOLCS
kata 11 év 1. hely, kumite 3. hely
PAPP RÓBERT
kumite 12-13 év
TAKÁCS ESZTER
kadet kata 3. hely
CZAGÁNY DÓRA
felnőtt kumite 5. hely

YOUTH LEAGUE LIMASSOL

2022. ÁPRILIS 29-MÁJUS 01. Ciprus, Limassol
TAKÁCS ESZTER
kadet kata 17. hely

WKF MAGYAR BAJNOKSÁG

2022. ÁPRILIS 23-24. Budapest
BARANYI ZSÓFI
kata 8-9 év 1. hely, kumite 2. hely
SOLTI PANNI
kata 10-11 év 3. hely, kumite -
MADARÁSZ SZABOLCS
kata 10-11 év 1. hely, kumite 3. hely
PAPP RÓBERT
kumite 12-13 2. hely
LŐRINCZ BÁLINT
kumite 12-13 év 2. hely
TAKÁCS ESZTER
kadet kata 2. hely
VAS ZSÓFIA
felnőtt kata 3. hely

HARASUTO CUP

2022. ÁPRILIS 9-10. Lengyelo., Lodz
TAKÁCS ESZTER
kadet kata 3. hely

KODOMO KUPA

2022. ÁPRILIS 02. Budapest
DONKÓ BELIÁN
shiko dachi 1. hely, szivacskumite 5 év 2. hely
DONKÓ LEVENTE
shiko dachi 1. hely, szivacskumite 7 év 2. hely
SZLANKA ATTILA
shiko dachi 1. hely, kumite 6 év C 2. hely
MÉSZÁROS ENDRE
kata 3. hely, kumite 6 év C 1. hely
BUDA LILLA
shiko dachi 2. hely, kumite 7 év C 3. hely
MARTON BÁLINT
kata 1. hely, kumite 9 év C 1. hely
BUDA BENCE
shiko dachi 1. hely, kumite 9 év C 3. hely
BARANYI ZSÓFI
kata 2. hely, kumite 10-11 év B 3. hely
NAGY ZSÓFIA
shiko dachi 2. hely, szivacskumite 10-11 év 3. hely
SOLTI PANNI
kata 1. hely, kumite 10-11 év B 2. hely
TÓTH RICHÁRD
shiko dachi 3. hely, szivacskumite 10-11 év 3. hely
GYÖRGYI DÁVID
shiko dachi 1. hely, kumite 10-11 év C 3. hely
FEKETE ZALÁN
kata 3. hely, kumite 10-11 év C 3. hely
BÓDI ZOÉ
shiko dachi 1. hely, kumite 12-13 év C 2. hely
MADARÁSZ SZABOLCS
kata 1. hely, kumite 10-11 év B 3. hely
MADARÁSZ GERGŐ
shiko dachi 3. hely, szivacskumite 10-11 év 1. hely
MADARÁSZ ÁRON
shiko dachi 1. hely, szivacskumite 12-13 év 2. hely
BÍRÓ KOPPÁNY
kumite 12-13 év C 3. hely
PAPP RÓBERT
kata 3. hely, kumite 12-13 év B 1. hely
LŐRINC BÁLINT
kumite 12-13 év C 1. hely

GRAND PRIX SLOVAKIA

2022. MÁRCIUS 26-27. Pozsony, Szlovákia
TAKÁCS ESZTER
kadet kata
VAS ZSÓFIA
felnőtt kata 11. hely

GRAND PRIX CROATIA

2022. MÁRCIUS 18-20. Samobor, Horvátország
TAKÁCS ESZTER
kadet kata 3. hely
SOLTI PANNI
U12 kata 3. hely
BARANYI ZSÓFI
U10 kata 2. hely

HAPPY KIDS KUPA

2022. MÁRCIUS 05. Csepel
KIS BERNÁT
shiko dachi 2. hely, szivacskumite 5 év 1. hely
BUZDUG EMILIA
shiko dachi 3. hely, szivacskumite 5 év 2. hely
KOCZOK SZONJA
shiko dachi 3. hely, szivacskumite 5 év 3. hely
KÖNNYŰ DOMONKOS
shiko dachi 2. hely, szivacskumite 5 év 2. hely
JUHÁSZ DÁNIEL
shiko dachi 1. hely, szivacskumite 5 év 3. hely
SALLÓS BOGLÁRKA
shiko dachi 2. hely, szivacskumite 6 év 2. hely
SZLANKA ATTILA
shiko dachi 1. hely, kumite 6-7 év C 2. hely
MÉSZÁROS ENDRE
kata 1. hely, kumite 6-7 év C 3. hely
MARTON BÁLINT
kata 1. hely, kumite 8-9 év C 3. hely
BARANYI ZSÓFI
kata 3. hely, kumite 10-11 év B 3. hely
NAGY ZSÓFIA
zenkuc 1. hely, szivacskumite 10-11 év 3. hely
KOCZOK ZOÉ
zenkuc 1. hely, szivacskumite 10-11 év 2. hely
BUZDUG EVELIN
zenkuc 3. hely, szivacskumite 10-11 év 3. hely
SOLTI PANNI
kata 3. hely, kumite 10-11 év B 3. hely
TÓTH RICHÁRD
shiko dachi 2. hely, szivacskumite 10-11 év 1. hely
GYÖRGYI DÁVID
shiko dachi 1. hely, kumite 10-11 év C 3. hely
FEKETE ZALÁN
zenkuc 2. hely, kumite 10-11 év C 1. hely
MADARÁSZ SZABOLCS
kata 1. hely, kumite 10-11 év B 3. hely
MADARÁSZ GERGŐ
zenkuc 3. hely, szivacskumite 10-11 év 1. hely
MADARÁSZ ÁRON
zenkuc 1. hely, szivacskumite 12-13 év 2. hely
BÍRÓ KOPPÁNY
kumite 12-13 év C 1. hely
PAPP RÓBERT
kata 3. hely, kumite 12-13 év B 1. hely

TATAMI KUPA

2022. FEBRUÁR 26. Szigetszentmiklós, Magyarország
TAKÁCS ESZTER
kadet kata 1. hely
SOLTI PANNI
U12 kata 3. hely
BARANYI ZSÓFI
U10 kata 3. hely

YOUTH LEAGUE VENICE

2021. DECEMBER 9-12 Olaszország, Venice
TAKÁCS ESZTER
kadet kata 13. hely (82 vers/25 ország)